Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

w Zblewie

Dnia 12 sierpnia 2015r. tut. Ośrodek Pomocy Społecznej w Zblewie zorganizował wycieczkę do ,,ZOO’’ w Gdańsku Oliwie dla dzieci z terenu naszej gminny. Uczestniczyło w niej 50 osób. Ogród zoologiczny jest wspaniałym miejscem do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu a przy tym doskonałą okazją do uzupełnienia wiedzy przyrodniczej. Podczas zwiedzania ,,ZOO’’ zrobiliśmy zdjęcia pamiątkowe starając się uchwycić wszystko co najciekawsze. Pobyt w Ogrodzie zoologicznym dostarczył dzieciom bardzo wielu wrażeń i radości. Dzieci uczestniczyły w wycieczce w ramach środków posiadanych przez tut. Ośrodek Pomocy. Pogoda nam dopisała, dzięki czemu wycieczka była bardzo udana.

Należy też wspomnieć ze w okresie 24 lipca do 6 sierpnia 2015r. , 6 dzieci z terenu naszej gminny uczestniczyło w koloniach w miejscowości Potęgowo. Kolonie te były organizowane przez Pomorskiego Kuratora Oświaty w Gdańsku.

Ośrodek Pomocy współpracuje z Biurem Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej w związku z tym 6 dzieci z rodzin rolników będzie uczestniczyło w koloniach w miejscowości Pogorzelica w okresie od 18 do 31 sierpnia 2015r.

GOPS Zblewo pomógł w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wypoczynkiem.

bip

epuap

KRONIKA GOPS

20180422

Sprzęt Rehabilitacyjny

images01

ŚDS Gminy Zblewo

logo sds

KARTA DUŻEJ RODZINY

logo kdr

Bezpieczny i Aktywny Senior

bezpieczny senior

PZERiI k.Zblewo

logo

Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

oferty pracy