Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

w Zblewie

KRONIKA GOPS

Dnia 14.11.2018r odbyła się Gala wręczenia Nagród Marszałka Województwa Pomorskiego dla Pracowników Socjalnych 2018 ''Srebrne Drzewko''.
Nagrodę za całokształt pracy w dziedzinie Pomocy i Integracji Społecznej otrzymała Pani Elżbieta Opat - Wróblewska - starszy pracownik socjalny tut. Ośrodka Pomocy.
Kierownik GOPS Anna Wojak wraz z zespołem serdecznie gratuluje i życzy dalszych sukcesów zawodowych.

22 kwietnia br. 90-te urodziny obchodziła Pani Stefania Kukla ze Zblewa.
Z tej pięknej okazji Jubilatkę odwiedził z życzeniami wójt gminy Zblewo Artur Herold oraz Anna Wojak - kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zblewie.
Życzymy zdrowia, pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności.

20180422

30 stycznia br. 90-te urodziny obchodził Pan Stefan Guziński z Pinczyna.
Z tej pięknej okazji Jubilata odwiedził z życzeniami wójt gminy Zblewo Artur Herold oraz Anna Wojak - kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zblewie.
Życzymy zdrowia, pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności.
DSCN4790

24 stycznia 90-te urodziny obchodziła Pani Zyta Milewska z Kleszczewa Kościerskiego.
Z tej pięknej okazji Jubilatkę odwiedził z życzeniami wójt gminy Zblewo Artur Herold oraz Beata Szwoch z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zblewie.
Życzymy zdrowia, pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności.
10391

W ostatnią niedzielę (21 stycznia) koło PZERiI w Borzechowie obchodziło jubileusz 20-lecia działalności. Z tej okazji zorganizowano uroczystość, w której udział wzięli także zaproszeni goście, od lat wspierający działalność borzechowskich seniorów. Wśród nich był m.in. wójt gminy Zblewo Artur Herold, Anna Wojak – kierownik GOPS w Zblewie oraz przedstawiciele naszych gminnych kół PZERiI i powiatowego zarządu PZERiI na czele z Janem Brdakiem. Gospodynią jubileuszu była Lidia Godlewska-Wróblewska, która podsumowała działalność koła. Trzeba dodać, iż jubileusz koła zbiegł się z jubileuszem samej przewodniczącej – pani Lidia stoi na czele borzechowskiego koła już 15 lat! Nie zabrakło więc kwiatów, gratulacji oraz wielu wzruszeń.

9 grudnia 2​​​​​​​​​​​​​​017 r.  w Gościńcu "Konopielka" odbyło się spotkanie opłatkowe zorganizowane przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zblewie dla mieszkańców Gminy Zblewo.

26  listopada 2017r. 95-te urodziny obchodziła Pani Waleria Mańka z Piesienicy.
Z tej okazji Jubilatkę odwiedził z życzeniami Wójt Gminy Zblewo Artur Herold oraz kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Anna Wojak.

Życzymy zdrowia oraz wszelkiej pomyślności.

20171127

bip

epuap

KRONIKA GOPS

20180422

Sprzęt Rehabilitacyjny

images01

ŚDS Gminy Zblewo

logo sds

KARTA DUŻEJ RODZINY

logo kdr

Bezpieczny i Aktywny Senior

bezpieczny senior

PZERiI k.Zblewo

logo

Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

oferty pracy